Dieta cud

Lato coraz bliżej i każda z nas szuka szybkiego sposobu na zrzucenie zimowych kilogramów. Wózek do malowania linii. Jak jednak zdecydować się na skuteczny sposób, który da pożądane efekty, a jednocześnie nie narazi nas na efekt jojo? Ostatnio bardzo dużo mówi się na temat jagód acai. Udowodniono naukowo, że posiada ona bardzo duże właściwości odżywcze, a przede wszystkim pomaga przy redukcji wagi.

Wózek do malowania linii
http://www.pro-city.pl
Oferujemy elementy małej architektury dla klientów na terenie całego kraju.
Nasza oferta to głównie produkty francuskiej marki PROCITY.

Czym są jagody acai? To przede wszystkim bardzo małe owoce, które przypominają borówki lub jagody. Rośnie na drzewach w kiściach jak winogrona. Występuje głównie w Lasach Amazońskich, gdzie jak się okazało jest głównym posiłkiem rdzennej ludności. Bardzo popularna jest także w Brazylii.

Jagody acai stały się bardzo popularne pośród ludzi hollywoodu. Właśnie dlatego, że pomagają w zredukowaniu wagi oraz jej odpowiednim utrzymaniu. Dodatkowo jagody acai posiadają bardzo dużo witamin oraz składników odżywczych. Posiadają one witaminę A, B1, B2, B3, C i D. Jest to ważne, ponieważ często diety są ubogie w odpowiednią ilość składników odżywczych, a jagody acai mogę pomóc je dostarczyć do naszego organizmu podczas odchudzania. Istotne jest także to, że posiadają one nienasycone kwasy tłuszczowe. Głównie Omega 3, 6 i 9.

Nienasycone kwasy tłuszczowe są także odpowiedzialne za odpornosć naszego organizmu. Jagody acai pomagają także w redukcji antyoksydantów, które w organizmie przyspieszają jego starzenie się oraz mogą prowadzić do powstawania takich chorób jak miażdżyca.
Prawda jest jednak taka, że należy szukać odpowiedniej jakości jagód. Podczas badań wykazano, że nie liczy się ilość zjedzonych jagód acai, ale to jakiej są one jakości. Nawet niewielka ilość zjedzonych dobrej jakości jagód może mieć pozytywny wpływ na nasz organizm.

Zasadniczą zaletą jagód acai jest ich dobry smak. W przypadku różnego rodzaju substancji wspomagających odchudzanie, niestety ale duża część jest po prostu niedobra i trudno jest je przełknąć. W przypadku jednak jagód acai ten problem nie istnieje. Warto jednak zwrócić uwagę, że wiele suplementów posiada jagody acai w swoim składzie. Ważne jest by dobrze przyjrzeć się etykiecie i sprawdzić jakiej jakości zostały użyte jagody.
Wiadomo jednak, że samo wprowadzenie jagód acai do naszego codziennego jadłospisu jest niestety zbyt małym ruchem, aby zrzucić zbędne kilogramy do lata. Warto jednak włączyć jeszcze do tego odpowiednią zdrową dietę i więcej warzyw do naszego codziennego jadłospisu. Nie powinniśmy także zapominać o wprowadzeniu odpowiednich ćwiczeń. Jeśli znajdziemy czas na ćwiczenia przynajmniej trzy razy w tygodniu to powinniśmy zauważyć u siebie spadek wagi bardzo szybko.

Do odchudzania należy podejść z głową. Głodzenie się nie przynosi odpowiednich rezultatów, ponieważ bardzo szybko po powrocie do poprzedniej diety pojawia się efekt jojo. Ważne jest by wprowadzić pewne zmiany w naszej diecie na co dzień. Warto zrezygnować ze słodyczy oraz produktów, które zawierają cukier. I zamienić je na surowe warzywa lub owoce. Jeśli mamy dużą potrzebnę na coś słodkiego to lepiej jest sięgnąć po suszone owoce np. Banany, ponieważ posiadają one więcej witamin lub składników odżywczych niż słodycze, które nie mają żadnych właściwości odżywczych i są tylko pustymi kaloriami. Słodkie napoje warto zamienić na wodę lub zieloną herbatę. Kilka takich zmian, może sprawić, że znacznie łatwiej będzie nam utrzymać wymarzoną wagę.

Podobne wpisy: